gototopgototop

Види кухонних мийок

06 Июля 2022

08.07.2018

Мийка являє собою одну з робочих областей кухні, тому вона повинна бути зручною, функціональною, практичною і, звичайно ж, гармонійно вписуватися в загальний інтер’єр. На даний момент ринок пропонує споживачеві величезний вибір кухонних мийок різноманітних за формами, розмірами, використовуваному матеріалу і колірній гамі.

Якщо для господині на першому місці стоїть функціональність і зручність, то в цьому випадку необхідно прибрати на другий план свої смакові уподобання, а при виборі мийки керуватися такими важливими моментами, як вид кухонних меблів, площа кухні, і кількість осіб у сім’ї, для якої мийка повинна служити довгий час.

Кухонні мийки відрізняються не тільки розмірами, кольором, формою і глибиною. Велике значення при виборі кухонної раковини грає спосіб її встановлення в стільницю. Якщо класифікувати всі мийки, представлені на ринку, то можна виділити три групи: накладні мийки, врізні мийки та інтегровані мийки. Нижче докладно опишемо кожний з видів кухонних мийок.

Накладна мийка. Цей вид мийки абсолютно не потребує стільниці, так як встановлюється на підлоговий шафа. Цей варіант монтажу мийки ідеально підходить для бюджетної кухонних меблів, в тих випадках, коли кухня складається з окремих предметів меблів, які не об’єднані однією стільницею. Позитивними сторонами накладної кухонної мийки є простота установки, необхідність у складних маніпуляціях зі стільницею відпадає. Накладну мийку без праці можна встановити самостійно. Ціна на накладні мийки в більшості випадків досить низька. Мінуси накладної миття: маленька товщина стінок, невеликий вибір моделей, визначається строго певними розмірами підлогового шафи, які, як правило, рівні 0.5, 0.6 і 0.8 м. Накладні мийки не можна назвати абсолютно зручними в експлуатації. Вода часто потрапляє у зазори між шафами, і прибрати її досить складно.

Види кухонних мийок

Врізні мийки. Це найбільш затребувані види кухонних мийок, які створені для кухонних гарнітурів, які мають загальну стільницю. Затребуваність врізного миття багато в чому пояснюється тим, що при установці, як правило, не виникає труднощів з конфігурацією вирізу в стільниці, його може зробити самостійно і неспеціаліст. Вартість монтажу врізного миття приваблює своєю доступністю. Врізна мийка може бути вмонтована в стільницю будь-якої товщини і виконану з будь-якого матеріал, будь-то масив дерева, сталь, пластик ламінована ДСП, камінь (натуральний або штучний). Позитивні сторони врізного миття: високий рівень якості нержавіючої сталі, гігієнічність, різноманітність форм, розмірів і конфігурацій, так як для їх монтажу не потрібна шафа, який має певні розміри, досить великий вибір.

Інтегровані мийки. До цієї групи мийок відносяться миття, при монтажі яких розташування їх бортика може бути вище поверхні стільниці або бути з нею на одному рівні. Монтаж інтегрованих мийок є найбільш трудомістким і дорогим. Самостійно, не маючи досвіду, встановити інтегровану мийку неможливо, тому доведеться звертатися до послуг фахівців, які зроблять точний виріз, використовуючи координатно-фрезерний верстат. Одним із найцікавіших і найскладніших способів встановлення інтегрованих мийок є підстольний монтаж. Це спосіб в принципі відрізняється від інших способів установки. Підстольний метод установки дозволяє встановлювати мийку нижче рівня стільниці.Підстольний метод застосовується для стільниць, виконаних з граніту, пластику, дерева. Але найбільш популярний цей метод встановлення кухонних інтегрованих мийок для стільниць, виготовлених з натурального каменю. За допомогою подстольной установки мийки вдається продемонструвати натуральну красу каменя на поперечному зрізі.Позитивні сторони інтегрованих мийок: зручності експлуатації, гігієнічність, відсутність вимог в спеціальному догляді.

Для виробництва мийок використовується в основному два види матеріалу: сталь і граніт (композит). Сталеві мийки виготовляють з нержавіючої сталі, в якій міститься 18% хрому і 10% нікелю. Саме таке поєднання нікелю і хрому дозволяє максимально захистити сталь від дії корозії і харчових кислот. Дане процентний вміст нікелю і хрому говорить про високу якість нержавіючої сталі, забезпечує тривалий термін експлуатації, високі споживчі властивості і безпеку для здоров’я. Кухонні мийки, виконані з нержавіючої сталі, мають цілком прийнятну ціну, невелика вага, високі гігієнічні показники, тривалий термін експлуатації. Мінуси нержавіючих мийок: низький рівень шумопоглинання в недорогих моделей. Чим більше товщина сталі, тим менше шуму створюють нержавіючі мийки. До цих видів мийок ставляться інтегровані мийки з глибокими подварними чашами. Поверхня нержавіючої мийки може бути матовою, полірованою і рифленою.


( 1 - Всего голосов )

Рекомендуем

Партнеры


Горящие предложения

Мебель для гостиницМебель для
гостиниц

от 1500грн

Детская мебельДетские
на заказ

от 1000грн

Акция

Только для наших клиентов
скидка на все матрасы 10%
Посмотреть прайс >

Галерея работ

Грузоперевозки

Грузоперевозки: перевозка мебели по Киеву и области

Грузоперевозки по Киеву! Перевозка мебели, автоперевозки по Киеву и области, перевозка и доставка грузов, услуги грузчиков.

Спонсоры

7c943bea

Сколько стоит?

Шкафы-купе на заказШкафы-купе
на заказ

от 2500грн

Кухни на заказКухни
на заказ

от 1500грн

Спальни на заказСпальни
на заказ

от 2000грн

Детские на заказДетские
на заказ

от 1000грн

Реклама

Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!

Контакты


Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы. Компания СВ-МЕБЕЛЬ - это огромный опыт работы в сфере производства корпусной мебели на заказ. Позвоните нам и мы создадим УЮТ в Вашем доме.

(068) 167-14-39


Наши друзья