gototopgototop

Інструкція для пасажира: як придбати дешеві авіаквитки

01 Июля 2022

Інструкція для пасажира: як придбати дешеві авіаквитки

Відповідати реаліям сьогоднішнього життя нам допомагає авіація, швидко і зручно доставляючи пасажирів в потрібне місце в потрібний час.

Послуги авіакомпаній: плата за терміновість

Багато хто з нас починають думати про придбання авіаквитка незадовго до від'їзду і бувають неприємно здивовані, побачивши чималу суму, яку необхідно при цьому заплатити. Звичайно ж, якщо мова йде про екстрену ситуацію, про яку ще вчора нічого не було відомо, іншого виходу немає. Але зазвичай ми заздалегідь плануємо такі події як поїздка на конференцію, відпустку або відвідування родичів.

Тому той, хто хоче купити авіаквитки задешево, повинен потурбуватися цим як мінімум за кілька місяців до дати від'їзду. І тоді з безлічі варіантів пасажир зможе вибрати той, який не тільки влаштує його за всіма параметрами, а й забезпечить істотну економію коштів.

Як правило, придбати недорогі квитки вдається, скориставшись:

  • послугами бюджетних перевізників,
  • знижками, розпродажами і спеціальними пропозиціями,
  • чартерними рейсами.

Пасажир на роздоріжжі: де авіаквиток дешевше?

Отже, що ж пропонують своїм клієнтам авіакомпанії-перевізники, прагнучи обійти численних суперників в конкурентній боротьбі? В першу чергу вони влаштовують сезонні розпродажі та знижки, з якими ми не раз стикалися в магазинах, вирушаючи туди за покупками. Єдина відмінність - якщо в магазині безпосередньо перед настанням червоних дат в календарі оголошують передсвяткові знижки, то авіакомпанії в «високий» сезон їх не роблять ніколи, а тому слід розрахувати час поїздки так, щоб ваші бажання і пропозиції компанії-перевізника вдалося поєднати.

Деякі пасажири побоюються користуватися рейсами бюджетних авіакомпаній, підозрюючи якусь каверзу в дешевизні квитків - від старої техніки до відсутності достатнього комфорту. Що стосується використовуваного літакового парку, то побоювання безпідставні - навпаки, нова техніка не вимагає частого обслуговування, що дозволяє економити кошти. А деяким комфортом дійсно доведеться поступитися, вилітаючи в не завжди вдалий час з не надто зручних аеропортів. Те саме можна сказати і по чартерам - пасажиру також потрібно підготуватися морально до тривалих затримок рейсів і не дуже високого рівня обслуговування.

Проте, зазначені варіанти є відмінним виходом для тих, хто хотів би заощадити на вартості авіаперельоту.


( 1 - Всего голосов )

Рекомендуем

Партнеры


Горящие предложения

Мебель для гостиницМебель для
гостиниц

от 1500грн

Детская мебельДетские
на заказ

от 1000грн

Акция

Только для наших клиентов
скидка на все матрасы 10%
Посмотреть прайс >

Галерея работ

Грузоперевозки

Грузоперевозки: перевозка мебели по Киеву и области

Грузоперевозки по Киеву! Перевозка мебели, автоперевозки по Киеву и области, перевозка и доставка грузов, услуги грузчиков.

Спонсоры

7c943bea

Сколько стоит?

Шкафы-купе на заказШкафы-купе
на заказ

от 2500грн

Кухни на заказКухни
на заказ

от 1500грн

Спальни на заказСпальни
на заказ

от 2000грн

Детские на заказДетские
на заказ

от 1000грн

Реклама

Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!

Контакты


Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы. Компания СВ-МЕБЕЛЬ - это огромный опыт работы в сфере производства корпусной мебели на заказ. Позвоните нам и мы создадим УЮТ в Вашем доме.

(068) 167-14-39


Наши друзья