gototopgototop

Як контролюватимуть криптовалюту

06 Июля 2022

Як контролюватимуть криптовалюту

Фінтех-компанія Etrading Software розробила теги для ідентифікації Bitcoin, Ethereum та інших криптоактивів. Ідентифікатори допоможуть владі різних країн контролювати ринок цифрової валюти.

Ідентифікатори цифрових токенів (digital token identifier або DTI) будуть зареєстровані в DTI Foundation, некомерційному підрозділі Etrading Software, яка займається забезпеченням ринкової інфраструктури.

Фінансові регулятори та інвестори давно шукають можливість відслідковувати процеси на швидкозростаючому та нерегульованому ринку криптовалюти, який у 2021 році досяг рекордної капіталізації у два трильйони доларів. Незважаючи на великий фінансовий оборот, цей сектор є дуже нестабільним. Центробанки попереджають інвесторів, що вкладення в криптоактив пов'язані з великим ризиком.

DTI дозволить підпорядкувати ринок криптовалюти правилам, за якими працює традиційний ринок цінних паперів. Для цього компанія використовує норми глобальної Міжнародної організації зі стандартизації ISO 24165.

Керуючий партнер Etrading Software Сасан Данеш розповів, що фірма офіційно випускатиме ідентифікатори для 100 найважливіших криптоактивів і токенів, які становлять понад 80 відсотків поточного ринку цифрових грошей, включаючи Bitcoin, Ethereum, Dogecoin та Ripple. Окремим акціям та деривативам компанія вже привласнила унікальні ідентифікаційні номери, що дозволяє регулюючим органам та учасникам ринку виявляти, відстежувати та оцінювати ризики від угод. Теги спростять порівняння цін на активи на різних біржах.

Урядові регулятори вже використовують ідентифікатори на основі ISO 24165 для угод з цінних паперів та деривативів, щоб виявляти зловживання та протидіяти ризикам. Сасан Данеш очікує, що запуск DTI призведе до аналогічної вимоги влади щодо криптовалютних транзакцій.


( 1 - Всего голосов )

Рекомендуем

Партнеры


Горящие предложения

Мебель для гостиницМебель для
гостиниц

от 1500грн

Детская мебельДетские
на заказ

от 1000грн

Акция

Только для наших клиентов
скидка на все матрасы 10%
Посмотреть прайс >

Галерея работ

Грузоперевозки

Грузоперевозки: перевозка мебели по Киеву и области

Грузоперевозки по Киеву! Перевозка мебели, автоперевозки по Киеву и области, перевозка и доставка грузов, услуги грузчиков.

Спонсоры

7c943bea

Сколько стоит?

Шкафы-купе на заказШкафы-купе
на заказ

от 2500грн

Кухни на заказКухни
на заказ

от 1500грн

Спальни на заказСпальни
на заказ

от 2000грн

Детские на заказДетские
на заказ

от 1000грн

Реклама

Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!

Контакты


Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы. Компания СВ-МЕБЕЛЬ - это огромный опыт работы в сфере производства корпусной мебели на заказ. Позвоните нам и мы создадим УЮТ в Вашем доме.

(068) 167-14-39


Наши друзья