gototopgototop

Будуємо будинок з газобетону

06 Июля 2022

Будуємо будинок з газобетону

Якщо порівнювати безліч стінових будівельних матеріалів, то газоблок має перевагу за своїми габаритами, оскільки має невелику вагу і великі розміри. Тому побудувати будинок з газобетону не складе особливих труднощів. Легко та ефективно, без зайвих проблем.

Для укладання газоблоку використовується спеціальний розчин для укладки, який можна придбати у вигляді сухого порошку. Простий розчин готується елементарно – з піску та цементу. Співвідношення 3 до 1. Виходить на 3 відра піску необхідно взяти 1 відро цементу. Кількість води береться від вологості піску.

Укладання газобетону – це практично те саме, що й монтаж газобетонних будівельних блоків. Робота починається з того, що насамперед викладають кути, а також контролюють їх чіткість та вертикальність напряму. Для контролю вертикальності найчастіше використовують такі інструменти, як рівень і виску, а для контролю чіткості кутів використовують спеціальний шаблон.

Після цього слід натягувати спеціальні шнури, які викладатимуть кілька рядів газоблоку в кути будинку. Ці шнури необхідно закріпити на верхні кути газоблоків. Пізніше викладають стіни, орієнтуючись при цьому на шнури. Є дуже великий плюс: збільшується швидкість будівництва та ефективність.

Та висота, що утворюється між рядами, складатиметься з висоти газоблоків та укладання шва. Зазвичай висота дорівнює десяти міліметрів. Блоки укладають на спеціальний розчин один за одним. Потім заповнюють шви між блоками, а зайве все забирається.

Невеликий нюанс: перед тим як купувати блоки аерок цына Львів для будівництва, слід перевірити якість та рівність кутів будівельного матеріалу.

Потрібно відзначити, що рекомендується виконувати перевірку рівністі рядів, використовуючи рівень і будівельний схил. Найголовніше-це дотримання рівня кладки, це дуже важливо, оскільки від рівня залежить міцність всієї будови.

Як і при кладці цегли, при кладці газоблоку необхідно проводити перев'язку, тобто, кожен ряд газоблоків слід перемістити половину блоку. Не дотримання цього може призвести до того, що замість потужної стіни можна отримати прості стовпчики.

Ще один момент: перев'язку варто робити в тому випадку, коли викладатиметься подвійна стіна із газоблоків. Так, у кожному четвертому ряду укладати газоблок слід не вздовж стіни, а впоперек. Ще один нюанс: якщо всього цього не дотримуватись, то вийде не потужна стіна, а дві прості стіночки. Якщо це не дотримуватись, то міцність конструкції, звичайно, різко знизиться.


( 1 - Всего голосов )

Рекомендуем

Партнеры


Горящие предложения

Мебель для гостиницМебель для
гостиниц

от 1500грн

Детская мебельДетские
на заказ

от 1000грн

Акция

Только для наших клиентов
скидка на все матрасы 10%
Посмотреть прайс >

Галерея работ

Грузоперевозки

Грузоперевозки: перевозка мебели по Киеву и области

Грузоперевозки по Киеву! Перевозка мебели, автоперевозки по Киеву и области, перевозка и доставка грузов, услуги грузчиков.

Спонсоры

7c943bea

Сколько стоит?

Шкафы-купе на заказШкафы-купе
на заказ

от 2500грн

Кухни на заказКухни
на заказ

от 1500грн

Спальни на заказСпальни
на заказ

от 2000грн

Детские на заказДетские
на заказ

от 1000грн

Реклама

Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!

Контакты


Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы. Компания СВ-МЕБЕЛЬ - это огромный опыт работы в сфере производства корпусной мебели на заказ. Позвоните нам и мы создадим УЮТ в Вашем доме.

(068) 167-14-39


Наши друзья