gototopgototop

Осушувачі повітря.

Осушувачі повітряЛюдині важливо почувати себе комфортно незалежно, де він знаходиться: удома, на роботі, в театрі або ж у будь-якому іншому місці. Так або інакше, кожному з нас доводиться проводити багато часу в приміщенні, де ми усі працюємо. Так склалося в природі, що ми можемо знаходитися в несприятливих умовах і навіть отримувати від цього який те драйв. Але…Чи можна в сильну жару довести цікаву ідею до випуску готової продукції, пройти увесь важкий процес від ідеї до промислового виробництва виробу, який піде на ура? Чи сидячи десь високо в горах, реалізувати свої мрії. Можна звичайно, але, скільки він там протримається? Ось питання. Людина велику частину свого життя проводить на робочому місці в приміщенні. Чи удома, але теж в приміщенні.

Лікарі давно вивели зовнішні умови, вірніше сказати критерії, при яких, людина найкраще відпочиває, плідно працює на своєму робочому місці. В принципі зовнішні умови прості - це температура приміщення, вологість. Температуру можна регулювати, але регулюванню піддається і вологість. Трохи поговоримо про прилади, які здійснюють регулювання вологості. Вони називаються просто: осушувачі повітря.

Виробники пропонують величезний вибір всіляких осушувачів повітря. Ваші співробітники на роботі скаржаться на підвищену вологість повітря? Грибок покриває стіни вашого офісу? Це положення легко можна виправити. Для робочого приміщення можна знайти зручний, сучасний осушувач повітря. Дизайн впишеться в будь-яку обстановку. Причому моделі дуже різноманітні.

Наприклад: мобільний осушувач повітря CD 400-18, який можна застосовувати як в побуті, так і в робочих приміщеннях. Під час прибирання приміщення, він легко переміщається в кімнаті.

На виробництві осушувачі повітря знайшли своє місце, де грають важливу роль. Такі як, стаціонарні CDS 80, CDS 100, CDS 200. Такого роду прилади знадобляться для сушки дерев'яних напівфабрикатів, зберігання металевих виробів. У текстильній промисловості зміна вологості в ту чи іншу сторону може привести до псування тканини, пряжі. У сільському господарстві на елеваторах, на цукрових заводах вони по праву зайняли своє місце серед необхідного обладнання.

Вентиляція

У басейнах, в спортзалах осушувачі повітря регулюють вологість, що допомагає спортсменам інтенсивно розвивати свої вміння, все таки важко займатися у вологому приміщенні. В оранжереях, там без них взагалі обійтися неможливо. Прекрасній половині людства регулювання вологості дозволяє зберігати здоровий зовнішній вигляд, не дозволяючи пересушувати шкіру. Іншим теж не завадить.

Люди похилого віку відчувають себе набагато здоровіше в помірному вологому повітрі. Чим в пересиченому вологістю або дуже сухому.

Все осушувачі повітря відповідають своїм заявленим характеристикам.

Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52


( 0 - Всего голосов )

Рекомендуем

Партнеры


Горящие предложения

Мебель для гостиницМебель для
гостиниц

от 1500грн

Детская мебельДетские
на заказ

от 1000грн

Акция

Только для наших клиентов
скидка на все матрасы 10%
Посмотреть прайс >

Галерея работ

Грузоперевозки

Грузоперевозки: перевозка мебели по Киеву и области

Грузоперевозки по Киеву! Перевозка мебели, автоперевозки по Киеву и области, перевозка и доставка грузов, услуги грузчиков.

Спонсоры

7c943bea

Сколько стоит?

Шкафы-купе на заказШкафы-купе
на заказ

от 2500грн

Кухни на заказКухни
на заказ

от 1500грн

Спальни на заказСпальни
на заказ

от 2000грн

Детские на заказДетские
на заказ

от 1000грн

Реклама

Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!

Контакты


Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы. Компания СВ-МЕБЕЛЬ - это огромный опыт работы в сфере производства корпусной мебели на заказ. Позвоните нам и мы создадим УЮТ в Вашем доме.

(068) 167-14-39


Наши друзья