gototopgototop

Хто дзвонить позичальникам? и что будет если не платить кредит 3 года

06 Июля 2022

Банки в більшості випадків звертається в колекторські агентства для досудового стягнення заборгованості. Іноді, агентства викуповують борги позичальників, точніше право вимоги боргу. Заробітком таких агентств є відсоток від суми стягнутої заборгованості, який може становити від 15% до 30%. Саме агентства з досудового стягнення боргів дзвонять і приїжджають до боржників. Методи їх часто виходять за рамки повноважень згідно із законом, а поведінка не завжди коректно. Однак, якщо платити борги вчасно, то і знайомитися з колекторами не доведеться. Что будет если не платить кредит 3 года читайте тут.

Незаконні дії і способи боротьби з ними

Є певні правила поведінки, які вони зобов'язані виконувати:

1. Дзвонити не більше 2-х разів на тиждень, тільки з 8 до 22 годин.

2. Призначати зустріч з боржником не частіше 1 разу на тиждень. Вести звіт про бесіду з клієнтом в письмовому вигляді або за допомогою аудіозапису.

3. Не використовувати пристрої, які не дозволяють визначити номер телефону або адресу електронної пошти.

4. Крім того, колектор не має права при розмові з боржником виражатися агресивним тоном, а тим більше використовувати нецензурні або образливі слова. Також їм забороняється загрожувати боржникам або вводити їх в оману. Наприклад, деякі колектори використовуючи методи психологічного тиску залякують боржників арештом або взяттям під варту за борги.

5. Ще один улюблений варіант психологічного тиску - це те, що боржника нібито звільнять з роботи, або будуть які-небудь неприємності у близьких і родичів.

Всі ці загрози є абсолютно безпідставними, і по закону колектори не мають права використовувати їх при спілкуванні з боржниками. Тому, якщо колектори поводяться незаконно, то можна звернутися в поліцію за захистом своїх прав.

Для того, щоб співробітники агентств понесли покарання за незаконні дії, необхідні незаперечні докази фактів порушення. Навіть якщо порушити справу не вдасться, то після спілкування з представниками влади колектори стануть більш ввічливими.

В такому випадку, є ймовірність, що колектори припинять дзвонити і справа насправді справа буде передана до суду.

Повноваження колекторів

Щоб зуміти протистояти колекторам, необхідно знати не тільки свої права, а й повноваження співробітників агентств.

Так, вони мають право:

• Вести переговори з боржником, пояснюючи наслідки несплати боргу.

• Дзвонити і зустрічатися з боржником у визначений законом час.

• З'ясовувати причини несплати заборгованості.

• Погоджувати терміни оплати.

Більше ніяких повноважень співробітники агентств по стягненню боргів не мають. Агентство з досудового стягнення заборгованості - це комерційна організація, яка не володіє правами правоохоронних органів. Тому цілком можна не відповідати на дзвінки колекторів і не зустрічатися з ними. Для того, щоб усунути причину появи колекторів в життя боржника, варто звернутися в банк і особисто поговорити з співробітником. Позичальнику буде запропоновано кілька варіантів вирішення проблеми з простроченням, наприклад, пролонгація або реструктуризація позики, а також - вирішення конфлікту в судовому порядку.

Хто дзвонить позичальникам? и что будет если не платить кредит 3 года. Видео.


( 2 - Всего голосов )

Рекомендуем

Партнеры


Горящие предложения

Мебель для гостиницМебель для
гостиниц

от 1500грн

Детская мебельДетские
на заказ

от 1000грн

Акция

Только для наших клиентов
скидка на все матрасы 10%
Посмотреть прайс >

Галерея работ

Грузоперевозки

Грузоперевозки: перевозка мебели по Киеву и области

Грузоперевозки по Киеву! Перевозка мебели, автоперевозки по Киеву и области, перевозка и доставка грузов, услуги грузчиков.

Спонсоры

7c943bea

Сколько стоит?

Шкафы-купе на заказШкафы-купе
на заказ

от 2500грн

Кухни на заказКухни
на заказ

от 1500грн

Спальни на заказСпальни
на заказ

от 2000грн

Детские на заказДетские
на заказ

от 1000грн

Реклама

Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!

Контакты


Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы. Компания СВ-МЕБЕЛЬ - это огромный опыт работы в сфере производства корпусной мебели на заказ. Позвоните нам и мы создадим УЮТ в Вашем доме.

(068) 167-14-39


Наши друзья